تحقیق توضیحات درمورد دستگاههای الکتریکی

...دانلود...

تحقیق درباره توضیحات درمورد دستگاههای الکتریکی

فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 13

ضدموش (خانگی و انبار) تکنولوژی جدید سیستم امواج ماوراء صوت

برای همیشه حیوانات موذی را از منازل و انبارهای خود دور نمایید

این دستگاه دارای امواج ماوراء صوت برای کنترل و فرار حیوانات و حشرات موذی از قبیل موش های خانگی، سوسک ها، کک، کریکت ها و دیگر، موثر می باشد.

تحقیقات آزمایشگاهی: نشان داده است که امواج این سیستم ماورای صوت باعث ناراحتی و رنجش سیستم شنوایی و عصبی شدن این حیوانات و حشرات موذی می شود و با صوت 260 دسی بل تمام منبع غذایی و لانه خود را رها نموده و فرار را بر اقامت ترجیح دهند و به محل دیگری دور از این امواج کوچ کنند.

امواج صوتی سیستم: خارج از دامنه شنوایی انسان ها، حیوانات خانگی، پرندگان و آبزیان می باشد و بی ضرر است.

عملکرد سیستم: هرگز تداخلی با دستگاه تنظیم ضربان قلب، سمعک، رادیو، تلویزیون، سیستم های اعلام حریق، دزدگیر و سایر لوازم الکترونیکی ندارد.

خصوصیات سیستم: امواج ماورای صوت دستگاه هرگز به انسان ها، حیوانات اهلی و گیاهان آسیب نخواهد رساند.

تکنولوژی بسیار عالی با طرح زیبا با امواج ماورای صوتی خودکار محدوده ای بین 30، 000 تا 65، 000 هرتز را با شدت زیاد آفت زدایی می کند.

طراحی منحصر به فرد مدار امواج نفوذی با امواج ماورای صوت متمرکزش به سیستم شنوایی و عصبی آفات به شدت ضربه می زند، این عملکرد برای مقابله با آفات و ایمنی بسیار مؤثر می باشد.

مهمترین خاصیت این سیستم برای مصرف کننده این است که نیازی به پ داخت مبلغ بیشتری برای اضافه نمودن سرعت پخش امواج صوتی در مواقع خرید نمی باشد.

امواج ماورای صوت دستگاه محوطه ای در حدود 370 تا 468 متر مربع را پوشش خواهد داد و برای عملکرد بهتر در بعضی از مواقع نیاز به دو دستگاه خواهید داشت.

دکمه تست به در پشت دستگاه.

چراغ نشانگر LED نشان دهنده فعال بودن دستگاه.

طریقه استفاده دستگاه:

1- سیم آدابتور را به دستگاه وصل نموده سپس آدابتور را به پریز برق بزنید.

2- دکمه تست را برای چند ثانیه نگهداشته سپس رها نمایید، چراغ LED پشت دستگاه نمودار فعال بودن سیستم می باشد.

توضیح:

1- لازم به ذکر است امواج ماورای صوتی باعث تحریک این آفات از اخفاء می شوند و شما در چند روزه اول با افزایش فعالیت حیوانات و حشرات موذی مواجه خواهید شد که در مدت کمی همگان آن محل را ترک خواهند نمود.

2- قدرت امواج ماورای صوت باعث می شود که مدت کمتر از ده روز هیچ جانور و حشره موذی در منزل شما نخواهد بود.

3- آفات به کلی از محل بیرون رانده خواهند شد ولی آنها مسلماً تخم و کرمینه هایشان که توسط امواج ماورای صوت تحت تأثیر قرار نگرفته را ترک می کنند ولی تخم ها در محل بجای خواهد ماند تا زمانیکه سر از تخم بیرون بیاورند. در این شرایط بازدهای ماورای صوت دافع آفات به سیستم شنوایی و عصبیشان نفوذ کرده و بیرون راندن می شوند این نسل جدید ظرف مدت 4 الی 6 هفته طول میکشد که تمامی آلودگی ها برطرف شود و شما براحتی از زندگی خود لذت ببرید.

4- مصرف برق این دستگاه با روشن بودن بیست و چهار ساعته بی نهایت کم می باشد، جالب اینکه دیگر به خرید مواد های شیمیایی و یا وسایل دیگر از قبیل تله های خطرناک و کثیف را نخواهید داشت.

مشخصات دستگاه:

ابعاد: 120 × 90 × 70 میلی متر

وزن: 160 گرم

منبع تغذیه: 60 سیکل، 150-120 ولت AC /50 سیکل، 220-240 ولت AC

مصرف برق: 5/1 ولت

محدوده ی فرکانس: 30000 تا 650000 هرتز (مدام در حال تغییر)

قدرت صدای خروجی: دسیبل 260 = 130 × 2

پوشش زاویه: 260 درجه

ضد پشه:

مصرف کننده گرامی:

دستگاه ضد پشه ای که اکنون در دسترس شماست، حاصل تکنولوژی پیشرفته اولتراسونیک می باشد، که امروزه کاربرد روز افزون در تمام موارد از جمله پزشکی و مصارف عمومی یافته است.

این سیستم در حال حاضر با توجه به عدم استفاده از مواد شیمیایی پر مصرف ترین روش مقابله با پشه است.

این دستگاه پس از قرار گرفتن در مدار جریان الکتریکی امواج اولتراسونی ک ارسال می نماید که برای انسان به سختی قابل شنیدن ودرک است و باعث فرار ومختل کردن قدرت پرواز پشه گشته و بدین ترتیب مزاحمت این نوع حشره موذی را به صورت مؤثر رفع می نماید.

لازم به ذکر است که برای مشاهده اثر کامل دستگاه حدود (سی دقیقه) وقت لازم است.

محدوده عملکرد دستگاه 4 × 4 متر می باشد.

محافظ الکترونیکی:

این دستگاه قابل استفاده برای کلیه لوازم برقی از قبیل یخچال، فریز، کامپیوتر و غیره می باشد.

طرز کار دستگاه در برابر نوسانات جریان برق بدین صورت می باشد که در هنگام تغییرات ناگهانی ولتاژ (کمتر از 190 ولت و بیشتر از 250 ولت) جریان برق دستگاه به صورت خودکار قطع مینماید و بعد از 2 تا 4 دقیقه (تأخیر رسانی) دوباره جریان برق دستگاه را وصل می نماید.

این وسیله دارای چهار ورودی برای مصرف خروجی 2 آمپر می باشد.

این دستگاه، در صورت نوسان جریان برق،

قطع و با تأخیر زمان مجدد وصل می گردد.

مشخصات فنی:

ولتاژ ورودی: 220

ولتاژ خروجی: 220 طول سیم: 180 سانتیمتر

تست اسکناس:

تست اسکناس، دارای دو لامپ ماوراء بنفش برای اولین بار در ایران که دقت نمایش اسکناسهای تقلبی را آسانتر نموده است وهمچنین در صورت سوختن و روشن نشدن یک لامپ، لامپ دوم توانایی تشخیص اسکناس جعلی را دارا می باشد و کاربر را دچار مشکل نخواهد کرد.

ارتفاع و بلندی ورودی دستگاه مخصوص تست باند های اسکناس می باشد.

قابلیت تست حداکثر ده باند اسکناس را به صورت یکجا و در یک لحظه راداراست که سرعت تست را به صورت فوق العاده بالا می برد

بدنه تمام فلزی با رنگ الکترو ستاتیک در رنگهای متنوع ودلخواه دقت و کیفیتی بی نظیر وقیمتی مناسب در پنج مدل مختلف (دو لامپی اتوماتیک، دو لامپی نیمه اتوماتیک، تک لامپی اتوماتیک، تک لامپی نیمه اتوماتیک، تک لامپی معمولی)

قابلیت تشخیص چکهای مسافرتی جعلی و همچنین تست و تشخیص اسکناس به صورت تک برگ.

دوربین مدار بسته:

با نصب این سیستم در مراکز صنعتی، تجاری، اداری و مجتمع مسکونی می توانید با اتصال 4 الی 1200 دوربین حفاظتی علاوه بر رویت و ضبط اتفاقات در محل امکان مشاهدۀ تصاویر همزمان آنها را از راه دور و در هر نقطۀ دنیا به وسیله خط تلفن یا ارتباط کامپیوتری با بهترین سرعت و وضوح تصویر به صورت رنگی 17 تا 22 فرم در ثانیه در اختیار داشته باشید.

...دانلود...
لینک کمکی