Power Point

...دانلود...

Power Point

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 15

مقدمه

Power Point ابزاری است که ما را در زیبا تر کردن و اسان تر کردن پروژه ها، ارائه ها و.. و همچنین در تفهیم هر چه بیشتر به بیننده یاری می کند. این نرم افزار نسخه های متفاوتی را به بازار عرضه کرده است که مورد بحث ما 2000 Power Point می باشد. 2000 Power Point در مورد سازماندهی اطلاعات جهت انتقال به بینندگان ما را یاری می کند. به وسیله این ابزار می توانیم تصاویر بصری، متحرک سازی شده، اسناد کمکی و ابزارهای سمعی را برای بهتر نمودن ارائه کار خود به کارگیریم. عملیات ساخت اسلایدهای ارائه کارتها کاری نیست که میتوانیم از طریق Power Point انجام دهیم بلکه این محصول تعداد زیادی از ابزارهای قالب بندی و ایجاد اشیاء که در سایر برنامه های نیز موجود می باشد شامل می باشد همچنین شامل تعداد زیادی تصاویر و قطعات صدا می باشد که میتوانید جهت زیباسازی ارائه کار خود از آنها استفاده کنیم.

چند ویژگی وجود دارد که در نسخه های قبلی Power Point نبوده و در نسخه 2000 آن ایجاد شده است این ویژگیها عبارتند از:

Font Drop – Down list dipboard

نمونه از نوع فونت را نشان میدهد که شامل چندین ورودی می باشد.

Detect and repaire

مانند Help عمل کرده و ما را در رفع و شناسایی خطا یاری می کند.

Toolbar enhancements

سفارش سازی نوارهای ابزار اکنون به سادگی انجام می گیرد و بایتهای که میتوانید آنها را جدا سازید نیز اضافه شده اند.

Online Collaboration

یک گزینه جدید تحت منوی Tool که net meeting را فعال می سازد.

آنها خطوط ساده ترسیم در رابطه با اشیاء تجاری می باشد. Autoshapes

Normal view نمای ترکیبی از Oneline View و Slid View. New normal View، nots page view بر روی یک صفحه تصویر می باشد. پس از آشنایی با این حالت مشاهده از فقدان آن در نسخه های قبلی متعجب خواهید شد.

جهت به نمایش گذاشتن ارائه کار بر روی شبکه Online boardcasting

یک گزینه جهت برقراری یک نمایش اسلایدی به وسیله پروژکتور

projector wizard

جداولی را برای ارائه کار می توان ایجاد کرد و نیازی به استفاده از جداول درونی سازی شده word نداشت. enhaneed table

enhanced buldets and new numbring format

برای استفاده از بولت ها جهت قالب بندی می باشد. نمادها تقریبا معادل نمادهای نسخه های قبل می باشد.

2000 Power Point علاوه بر لیست گذاری بولت ها، لیست گذاری شماره ها را نیز فراهم ساخته است.

مراحل انجام کار در Power Point (شروع 2000 Power Point از طریق دکمه start)

1 دکمه start را کلیک کنید

2 از منوی ورودی program را برگزینید.

3 microsoft power point را کلیک کنید.

هر بار که 2000 Power Point را اجرا مینمایید یک پیغام در مورد انتخاب نوع ارائه کار از شما سئوال می پرسد. در حال حاضر blanx presentention و سپس ok را کلیک نمایید.

استفاده از office بر روی Web

یکی از ویژگیهای 2000 Power Point گزینه Microsoft on the web می باشد که بر روی منوی help موجود است. اگر به اینترنت دسترسی دارید گزینه بسیار خوبی برای دستیابی به اشیاء رایگان، خبرهای جدید جواب به سئوالات متداول، دریافت کمک و موارد بیشتر می باشد جهت استفاده از Microsoft on the web گزینه های help. office on the web از نوار منو را انتخاب نمایید توجه داشته باشید باید قبل از استفاده از این گزینه به اینترنت متصل باشید.

شروع Auto content Wizard

با شروع 2000 Power Point کادر مکالمه Power point به نمایش گذاشته می شود (شکل 1) می توانید با استفاده از این کادر مکالمه روش شروع کار را انتخاب نمایید. گزینه های اصلی شما ایجاد یک ارائه کار جدید و یا باز کردن یک ارائه کار موجود می باشد. این کادر مکالمه در هر بار استفاده از Power Point ظاهر شده و پس از نخستین نوبت ظاهر شدن ناپدید شده تا شروع مجدد power point.

گزینهwizard Auto conrent بهترین شروع یک ارائه کار می باشد این گزینه یک راهنما با چندین صفحه تصویر جهت ایجاد یک ارائه کار حرفه ای می باشد که شما را به سئوالات مربوطه در مورد ایجاد یک ارائه کار حرفه ای راهنمایی می کند. می توانید از چند الگوی تعریف شده از قبل نیز استفاده کنید که شامل ایده ها، متون شروع ارائه کار قالب بندی و سازمان دهی می باشد.

...دانلود...
لینک کمکی