گزارش کارآموزی ساخت و تولید در کارگاه تولیدی چرخدنده

...دانلود...

دانلود گزارش کارآموزی ساخت و تولید در کارگاه تولیدی چرخدنده،

در قالب word و در 72 صفحه، قابل ویرایش.

بخشی از متن گزارش کارآموزی:

اطلاعات جمع آوری شده در خصوص کارگاه تولیدی چرخدنده و محور در رابطه با چارت سازمانی و ماشینهای موجود و روشهای ماشینکاری و… یک سری اطلاعات اجمالی در مورد تولید محور و چرخ دنده به خوانندگان این گزارش ارائه می نماید که این گزارش با توجه به نیاز شرکت جهت طراحی سیستم های جامع به کمک مسئولین کارگاه و افرادی که مستقیماً با مسائل کارگاهی درگیر هستند و در کلیه مراحل راه اندازی و تولید قطعات و… شرکت داشته اند در قسمت MIS تهیه شده است.

لازم بذکر است که اطلاعات این گزارش، حاوی مطالبی عملی و اطلاعات مختصر تئوریک برای افرادی که می خواهند از طریق مطالعه این گزارش و بازید از کارگاههای تولیدی با عملکردهای کارگاهی بیشتر آشنا شوند، می باشد.

عملیات ساختمانی واحد ماشین کاری چرخ دنده و محور، از اواخر سال 1366 شروع و تا اواخر سال 1369 طول کشیده است و همزمان با آن نسبت به خرید ماشیت آلات اقدام و از سال 1369 شروع به نصب و درسال 1370 در چهار مرحله راه اندازی گردیده است.

1 دنده زنی تا مرحله عملیات حرارتی

2 دنده زنی تا قسمت نهایی

3 ماشینکاری محور تا مرحله عملیات حرارتی

4 ماشینکاری محور تا قسمت نهایی

که مراحل 1 و 2 در سال 1371 و مراحل 3 و 4، در سال 1374 به اتمام رسیده است…

گزارش کارآموزی ساخت و تولید در کارگاه تولیدی چرخدنده

دانلود گزارش کارآموزی ساخت و تولید در کارگاه تولیدی چرخدنده، در قالب word و در 72 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن گزارش کارآموزی: اطلاعات جمع آوری شده در خصوص کارگاه تولیدی چرخدنده و محور در رابطه با چارت سازمانی و ماشینهای موجود و

دسته بندی: کارآموزی» صنایع

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 72

حجم فایل: 9,214 کیلوبایت

...دانلود...
لینک کمکی